Про заклад

1 вересня 2021 року гостинно відчинив свої двері для маленьких вінничан новий заклад дошкільної освіти №33 Вінницької міської ради «Дивосвіт», що розташований у мікрорайоні Тяжилів. Заклад створено на підставі рішення Вінницької міської ради від 22.05.2020р., є комунальною власністю міської ради. Проектна потужність закладу – 120 місць. Садок розрахований на 8 груп загального розвитку: дві групи для дітей раннього віку та шість груп для дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу – 12-годинний. Заклад дошкільної освіти був повністю укомплектований кадрами згідно штатного розпису: медичним, педагогічним та обслуговуючим персоналом, який налічував 36 осіб. Освітній процес забезпечуватимуть 12 педагогів:, 1 фізінструктор, 1 музичний керівник, 1 вихователь-методист, 1 практичний психолог, директор. З них повну вищу освіту мають 14 педагогів, базову вищу – 3. Методична робота у комунальному закладі «Заклад дошкільної освіти заклад № 33 Вінницької міської ради» упродовж 2021-2022 навчального року будуватиметься на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, інструктивно-методичних матеріалів з питань організації роботи з кадрами, проводилася за принципом моніторингу систематичної аналітико-діагностичної діяльності з врахуванням інтересів і запитів педагогів та спрямовуватиметься на підвищення професійного рівня педагогічних працівників, розвиток творчого потенціалу кожного члену педагогічного колективу, а відтак - на досягнення позитивних результатів у вихованні, розвитку та навчанні дітей, оптимізації освітнього процесу. Велика увага приділятиметься спрямуванню зусиль педагогічного колективу на реалізацію сучасного особистісно-орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування в дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість. Упродовж року систематично забезпечуватиметься участь педагогів у методичних об’єднаннях, курсовій перепідготовці, в проведені педрад та педагогічних годин, майстер-класах, семінарах, ділових іграх, тренінгах та інших формах методичної роботи для педагогів закладів дошкільної освіти, які сприяли підвищенню їх фахової майстерності, згідно з планом роботи міського методичного кабінету. Належна увага приділятиметься і підвищенню фахової майстерності, індивідуальні теми з якої визначалися самими педагогами з урахуванням власних уподобань та потреб освітнього процесу групи. Важливим фактором у підвищенні майстерності педагогів є робота з фаховою періодичною пресою та новою методичною літературою. Тому методичний кабінет закладу, мініметодкабінети груп поповнились новинками методичної літератури, періодичними виданнями («Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Джміль», «Вихователь-методист в дошкільному закладі»). Щоб педагог був професіоналом, а його праця - плідною, значна увага приділятиметься підвищенню кваліфікації та педагогічної майстерності. Так, протягом навчального року підвищувати свій професійний рівень: Очолює колектив завідуюча Олеся Василівна Пилявець. Робота дошкільного закладу направлена на виховання гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються здібності маленьких вінничан. У ЗДО створено гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні приміщення, створено предметно-розвивальне середовище, є чудова музична зала, яка естетично оформлена, оснащена сучасними технічними засобами: музичні центри, телевізор. Створені всі необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна зала, йога гамаки, спортивний та ігрові майданчики, обладнанні всім необхідним інвентарем. Увесь режим дитячого закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я. Дошкільний заклад забезпечує модернізацію методичної роботи, спрямувавши її на надання реальної практичної допомоги педагогічним працівникам, , заклад матиме власний Web-сайт, який щоразу поповнюватиметься новою, корисною і цікавою інформацією. Розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей сприяють систематично-діючі гуртки: • «Англійська для дошкільнят» • «Футбол» • «Sound терапія» • « Fly wings» флай йога. Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його. Адреса: вул. Ватутіна 137 Е, м. Вінниця, 21011. Тел. (0432)504315, (0432)504316 E-mail: dnzdyvosvit@gmail.com .

Пріоритетний напрям роботи закладу – Фізкультурно-оздоровчий. Освітньо-виховна діяльність спрямована на формування у дошкільників фізичного здоров'я та свідомого сталення до спорту у житті дитини, основ загальної культури шляхом залучення їх до спадщини Батьківщини